Dziś mieliśmy przyjemność uczestniczyć w spotkaniu konsultacyjnym dotyczącym wdrażania planu deinstytucjonalizacji w Wejherowie. Bardzo dziękujemy za zaproszenie do wspólnego stołu i rozmowy o realnych potrzebach mieszkańców.
Ogromny szacunek za pracę, którą wykonujecie każdego dnia.Szczególne gratulacje dla Pani Dyrektor za odwagę, wizję i konsekwencję w dążeniu do stworzenia nowoczesnego, lokalnego systemu wsparcia.
Trzymamy kciuki i działamy razem !
