Z całego serca dziękujemy wszystkim, którzy byli z nami podczas Malinowego Szycia z Fundacja 3maliny
Dzięki Waszemu zaangażowaniu, energii i wielkim sercom udało nam się wspólnie uszyć aż:
– 150 poduszek rehabilitacyjnych
– 200 torebek na butelki redona
Dzięki Waszemu zaangażowaniu, energii i wielkim sercom udało nam się wspólnie uszyć aż:
– 150 poduszek rehabilitacyjnych
– 200 torebek na butelki redona
To realna pomoc, która już wkrótce trafi do pacjentek po mastektomii Każdy ścieg, każda wypchana poduszka i każda minuta poświęcona na szycie mają ogromne znaczenie.
Dziękujemy za Wasz czas, energię i ogromne serca
Podziękowania kierujemy również do Catering Tamarillo Joanna Nikielska za przygotowanie ciepłego posiłku dla uczestników
Wspólnie pokazujemy, jak wielką moc ma działanie razem
